Teknoloji

Bloober Ekibi Korku Oyunu Layers of Fear’ın Çıkış Ayını Duyurdu

 
Geliştirici Bloober Team, anksiyete oyunu Layers of Fear’ın Haziran ayında Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacağını duyurdu. Unreal Engine 5 ile geliştirilen bu oyun, Ray Tracing teknolojisini, HDR efektlerini ve 4K çözünürlüğü destekleyecek. Ayrıca sürükleyici bir korku deneyimi sunmak için Lumen sistemini kullanacak.
 
Üst düzey bir kaygı deneyimi sağlamayı amaçlar
 
 
 
Korku Katmanları; Bize gerilim dolu bir atmosfer sunacak. Karanlık bir yapıya sahip olan bu oyunda korku içinde ilerleyecek, çevreyi keşfetmeye çalışacak ve arka planda bize sunulan hikayeyi deneyimlemeye başlayacağız. Birinci şahıs kamera perspektifi sunan bu yapım, Layers of Fear ve Layers of Fear 2’nin temellerine yeni bir hikaye, yeni oynanış mekaniği ve daha fazlasını ekliyor.
 
Unreal 5 oyun motoru ile geliştirilen bu oyun uzun süredir geliştirilme aşamasında ve bu yılın haziran ayında çıkması planlanıyor. Bloober Team tarafından geliştirilen Layers of Fear, biz oyuncuları tetikte tutacak ve dolaşacağımız bu evde kaygı dolu anlara tanıklık edeceğiz.
 
Layers of Fear çıkış ayı fragmanı
 
 

haber-hacibektas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu