Haber

Ekrem İmamoğlu ve Mehmet Murat Çalık Beylikdüzü’ndeki Çalışmaları İnceledi

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ile birlikte ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İncelemelerin ardından Beylik Pazar Alanı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen İmamoğlu ve Çalık’a vatandaşlar büyük destek verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ile birlikte ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İlk olarak Yakuplu’da üretimi devam eden Fatih Sultan Mehmet Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulunan İmamoğlu ve Çalık ekiplerden bilgi aldı. İlçede devam eden kavşak ve yol çalışmalarını da inceleyen İmamoğlu, ekiplere çalışmaların kısa sürede bitirilmesi talimatını verdi.

Pazarda büyük destek

Adnan Kahveci Mahallesi’ndeki Home İstanbul anaokulumuzu da ziyaret eden İmamoğlu ve Çalık çocuklarla bir araya geldi. Sevgiyle karşılanan İmamoğlu ve Çalık, çocuklarla tek tek ilgilendi. İmamoğlu ve Çalık’ın son durağı Adnan Kahveci Mahallesi’ndeki Beylik Pazar Alanı oldu. Burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen İmamoğlu ve Çalık’a vatandaşlardan büyük destek geldi. Yoğun ilgi altında gerçekleşen ziyarette vatandaşlar, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci varyantı için İmamoğlu’na başarılar diledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu