Haber

Eski futbolcudan transfer kurulu iddialarına yanıt

İmzasını geri çektiği için Eskişehirspor’a transfer yasağı getirdiği iddia edilen eski kaleci Melih Ağa, iddialar üzerine sosyal medyadan açıklama yaptı.

Ara transfer döneminde transfer yasağını kaldıran ve 17 oyuncuyu bağrına basan Şimşekler, son günlerde yeni bir krizle baş etmeye çalışıyor. Transfer yasağının kaldırılmasının ardından yeni transfer yasağıyla gündeme gelen Eskişehirspor’da, tezlerin sahibi Melih Ağa’ya imzasını geri çekip transfer yasağını yeniden devreye soktuğu iddiasının ardından sosyal medyada taraftarlar tepki gösterdi.

Gelen tepkilerin ardından kulübün eski kalecisi Melih Ağa, iddiaya sosyal medyadan açıklık getirdi. Melih Ağa yaptığı açıklamada, “Değerli Eskişehirspor taraftarları, imzamı geri çektiğim haberlerin tamamı gerçeği yansıtmıyor. Eskişehirspor ile üç farklı devam var. Biliyorsunuz imzamı verdim ama bir dava daha kazandığım için kulübü bu yüzden banlandı bu başka bir imza ve ilk attığım imzayla alakası yok üstelik alacağım toplam rakam yazılandan çizilenden çok daha fazla sadece 1 tane talep etmeme rağmen İmza karşılığı alacağım 10 üzerinden ücret ödenmiyor ve ısrar ediliyor.Kampanya gösterdiğim uygun niyeti kaybetmeme neden oldu.Avukatım süreci takip ediyor.Hakkım olan haberlere prestij yapmayın. benden bir açıklama geliyor. Sağlıcakla kalın.” – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu