Haber

Karayollarında Kontrollü Ulaşım Sağlanıyor

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında ulaşım denetim altında sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu Saray-Lüleburgaz kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle sırasıyla İstanbul ve Edirne yönleri trafiğe kapatılırken, ulaşım iki yönlü sağlanıyor. .

Ankara-Niğde Otoyolu 164-165. Kilometrelerinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle Ankara istikametindeki sağ şerit trafiğe kapatılırken, diğer şeritlerden ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Konya-Antalya istikameti üzerinde bulunan Demirkapı tünellerinin sağ tüpü bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle kapatılırken, servis yolundan ulaşıma izin veriliyor.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 9’uncu kilometresinde (Vakfıkebir şehir kapısı) hemzemin geçit çalışması nedeniyle ulaşım denetimli olarak tek şeritte devam ediyor.

TAG Otoyolu 17-21 Narlı-Nurdağı kavşakları. Üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle Adana istikametine şerit aktarımı yapılırken, ulaşım ise çift taraflı ve denetimli olarak Gaziantep istikametinden gerçekleştiriliyor.

Yozgat-Sorgun-Akdağmadeni yolunun 47-52. Yol yapım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım iki yönlü olarak sağlanıyor.

Hekimhan-Alacahan yolunun 13’üncü kilometresindeki Hasan Çelebi Viyadüğü’nde yürütülen ortak onarım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan devam ediyor.

Karabük-Kastamonu yolunun 9-11. Yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Adapazarı-Mekece yolunun 44-48. Üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek yön gidiş-dönüş olarak sağlanacak.

Yenişehir-Bilecik yolunun 0-16. Yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

gumusova-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu