Haber

Sons of the Forest geliştiricilerinin Kelvin ve Virginia için büyük planları var

ormanın oğulları‘in sonraki güncellemelerinin daha çok adada hayatta kalmanız için ayak işlerini yapmanıza yardımcı olan Kelvin’e ve yamyamlarla savaşmanıza yardımcı olan üç kollu ve üç bacaklı bir mutant olan Virginia’ya odaklanacağı söylendi.

KELVIN VE VİRGİNİA İÇİN GELECEK GÜNCELLEMELER

Geliştirici ekibi Endnight Games gelecekteki güncellemelerde, “Kelvin’in üssünüzün etrafına bir duvar inşa etmesine veya gerektiğinde üssü güçlendirmesine veya onarmasına yardımcı olacak bazı devam eden fikirlerle birlikte tamamlayabileceği görevleri eklemeye devam etmek için büyük planlarımız var” dedi. güncellemeleri alacağını söyledi.

Virginia için ise yapay zekasına daha fazla yatırım yapacağı açıklandı. “Özellikle bir silahı varsa, kaç tane mutant veya yamyam öldürdüğüne bağlı olarak ona daha fazla cüret verilecek.”

Kelvin’in yapay zekasının geliştirilmesi oyuncular için sevindirici bir deneyim oluyor. haberler olacak. Kelvin’in odun toplamak için ormana gönderildiği ve ağaç evinizin görevlendirildiği ağacı kırarak tüm çabalarınızı yok ettiği kusurlar, gelecek güncellemelerde düzeltilecektir.

habersultangazi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu