Haber

Ünlü sunucu Ayhan Sicimoğlu’nun 40 yıllık eşini hastalanarak terk ettiği iddia edildi!

Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, ünlü sunucu Ayhan Sicimoğlu’nun 40 yıllık eşini hastalanınca terk ettiğini iddia etti. Cankurt, ‘Bu ne vefasızlık, bu ne acımasızlık! Gerçekten, sen nesin kardeşim!’ sözlerini kullandı.

Kaynak:https://www.sabah.com.tr/galeri/magaz…

Ünlü TV sunucusu Ayhan Sicimoğlu, on parmağında on marifet olan bir isim. Müzisyen, radyocu, gezgin, sunucu… Ne ararsanız var onda.

Sicimoğlu, hoş özelliklerinin yanı sıra herkesi şoke eden bir tartışmayla gündeme geldi. İddianın sahibi Sabah Gazetesi editörü Bülent Cankurt.

Cankurt, köşe yazısında Ayhan Sicimoğlu’nun 40 yıllık eşini hastalanınca terk ettiğini iddia ederek, konu hakkında kimsenin bilmediği detayları anlattı.

Köşede şu ifadelere yer verildi: “Kimse bilmiyor ama müzisyen, gezi programı yapımcısı ve gurme Sicimoğlu, İstanbul sosyetesinin önemli isimlerinden Akar Ailesi’nin damadı. 40 yıl önce Zeynep ile evlendi. Yılmaz-Raika Akar çiftinin kızı Akar, iş sıkıntıları nedeniyle kağıt üzerinde boşanıyorlar.”

“Gayri resmi de olsa evlilikleri devam ediyor. Hatta Akar Ailesi’ne ait konakta yaşıyorlar, tatillerini ailenin Bodrum’daki yazlıklarında geçiriyorlar, Paris’te ailenin evinde eğleniyorlar. Evlilikleri mutlu bir şekilde devam ederken bir tümör çıktı. Akar’ın beyninde 4 yıl önce bulundu.Amerika’da da başarılı bir ameliyat geçiriyor ama tamamen iyileşmesi için evde düzenli olarak vücudunu hareket ettirmesi ve konuşma terapisi görmesi gerekiyor.”

“Bu aşamada en büyük görev eşi Sicimoğlu’na düşüyor. Gel gör ki Ayhan Bey bu göreve ancak 2 yıl dayanabiliyor! ailen baksın bundan sonra”. Zeynep Akar yıkılır, 85 yaşındaki annesi Raika Hanım’ın yanında kalan Zeynep Hanım’dan taşınma durumu daha da kötüye gider. Bu nasıl bir vefasızlık, bu nasıl bir adaletsizlik! sen misin kardeşim!!!”

Ne düşünüyorsun?

posof-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu